30.-40. Léta 20.století, Československo ( návrh 1936)
20cm
V cena 2 200 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč
Křišťálové sklo foukané do dvojdílné kovové formy s integrovaným držadlem do soudkovitého tvaru džbánku. Sklo zušlechtěno po šokovém zchlazení krakeláží.