Ambrová miska s oroplastikou
Moser, Karlovy Vary ( značeno lepten)
20.léta 20.století, Československo
Miska zvoncovitého tvaru na podstavě v barvě čistého ambru s florálním odleptávaným dekorem v pruzích. Jeden pruh je umístěn uvnitř misky a druhý na postavě.