konstrukce židlí z dubového masivu,Sedák i opěrák z tvarované překližky , dýhované dubovou dýhou. Zřídka se objevující model židle, z raného období působení Halabaly v UP – závodech. Původně součástí kompletu se stolem H-37, taktéž nabízeném v této aukci.Původní velmi dobrý stav. Nerestaurováno.