Kosočtverečná zelená váza
Západoslovenské tehelne, Pezinok
70. léta 20. století, Československo (návrh 1972)
Červený keramický střep s probarvovanou sytou černozelenou glazurou. Váza zploštělého kosočtverečného tvaru. Na pohledové ploše s reliéfem mřížky. Značeno VF3/F.