Proutěné křeslo s podnožkou
Prag–Rudniker, Závody na proutěné zboží
10.–20. léta 20. století, R-U
Nádherně zachovaná konstrukce i výlet křesla, bez zjevných známek poškození a úprav. Chybí pouze vymezovací prvek pro fixaci vysouvací podnožky. Křeslo je velmi elegantní svou odlehčenou konstrukcí. Plně funkční a špičkový stav.