Párové keramické vázy (pár)
Keramická akciová společnost v Bechyni
20. léta 20. století, Československo
O cena 12 000 - 16 000 Kč
Keramická váza kapkovitého tvaru s mírně se rozšiřujícím hrdlem. Na povrchu bezbarvá glazura podmalovaná jasným dekorem v národním stylu. Dekor je vyveden v černé kontuře s barevným doplněním modrou a béžovou. Perfektně zachovalé kusy. (Značeno zespoda číslem a značkou KS Bechyně.)