Oswald Haerdtl (1899 - 1959)
Thonet, Wien (Značeno plechovým štítkem.)
50. léta 20. století, Rakousko
O cena 18 000 - 22 000 Kč
Obdélný překližkový stůl s vyklenutými stranami a krémovou umakartovou (nepoškozenou) deskou. Dřevěná kónická centrální noha nasazená do hliníkové čtyřpaprskové podnože. Podnož vyrobena z leštěného hliníku. Výborný stav.
Pozn.: Tento stůl navrhl a použil O.Haerdtl do slavné vídeňské kavárny Prückel naproti muzeu MAG. Unikátní kus.