Royal Dux, Duchcov (značeno)
60. léta 20. století, Československo
velká miska - ↑ 9cm → 21 cm ↗ 15 cm
Organicky tvarovaná mísa je vyrobena z bílého porcelánu s transparentní glazurou. Uvnitř misky jsou podglazurně malované soustředné linie šedivého odstínu. Na dně misky jsou patrné černé tečky, které byly ještě ve výrobě opravovány odbroušením.